Stacja Kotroli Pojazdów Poznań BZ Auto przy Voyager Group

Wykonujemy wszelkiego rodzaju okresowe oraz dodatkowe badania techniczne pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony oraz ciągników rolniczych i przyczep. Nasz wykwalifikowany zespół oraz nowoczesna komputerowa ścieżka diagnostyczna pozwalają na w pełni sprawne i rzetelne przeprowadzenie badań wszystkich samochodów osobowych, pojazdów zasilanych gazem, pojazdów taxi, nauki jazdy, uprzywilejowanych, z urządzeniami dozorowymi (żuraw, dźwig, winda), przyczep oraz ciągników rolniczych. Wykonujemy również badania, które są obowiązkowe w przypadku pierwszej rejestracji pojazdu sprowadzanego z zagranicy jak również pojazdów, które uległy wypadkowi lub kolizji i na takie badanie zostały skierowane przez Policję lub Starostę Powiatowego.

Jesteśmy oficjalnym partnerem Dekra. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz z największą dbałością o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu.

Prowadzimy również sprzedaż naklejek ekologicznych Umweltzone, które są niezbędne do wjazdu do stref ekologicznych w centrach miast w Niemczech.

Po przegląd przyjedź do nas!

Jesteśmy na św. Michała 20 w Poznaniu


Kontakt i dojazd